Spin Skull omtale 2026: stor bonuspakke, uttak og krav
Spin Skull, også skrevet SpinSkull, er et casino drevet av Ludaro Limited med MGA-lisens fra Malta, MGA/B2C/1118/2025. Velkomstpakken er størst blant søstercasinoene: opptil €1 200 og 1 200 gratisspinn. Spinngevinster er uten omsetningskrav, men bonuspengene krever 40x (innskudd + bonus) innen 48 timer. Med Instant Banking går uttak på minutter.
Av Eline Nordby, redaksjonssjef · oppdatert 1. oktober 2026
13
Spin Skull
casino · MGA · 1 000+ spill · live
8,4/10
1. Passer for deg som vil ha stor startpakke med spinn
18+. Omsetning 40x innskudd + bonus · maks innsats €5 · 48 timer på å omsette · min. innskudd €20 · spinngevinster uten omsetning
Hvem passer Spin Skull for?
Spin Skull passer først og fremst for spilleren som vil ha mest mulig i velkomstpakken. Pakken er på €1 200 + 1 200 gratisspinn, så det er særlig kombinasjonen av bonusbeløp og mange spinn som gjør tilbudet relevant for denne spilleren.
Men det er ikke bare størrelsen som teller. For den som verdsetter spinn uten omsetningskrav, er det viktigste at gevinstene fra gratisspinnene ikke har omsetning. Det gjelder altså spinngevinstene, og skal ikke leses som at hele velkomstpakken er uten krav.
Så passer Spin Skull også for den som vil ha et bredt spillutvalg, med 1 000+ spill og live casino. På betalingssiden finner vi Visa, Mastercard, Jeton, bank, Apple Pay og AstroPay.
Det er altså spilleren som prioriterer en stor velkomstpakke og spinngevinster uten omsetning, som får mest ut av dette tilbudet. Grunnlaget er velkomstvilkårene, bonusvilkårene og betalingssiden hos casinoet, gjennomgått 1. oktober 2026.
Spin Skull i tall
Velkomstbonus
Opptil €1 200 + 1 200 gratisspinn
Bonusvilkår
Omsetning 40x innskudd + bonus · maks innsats €5 · 48 timer på å omsette · min. innskudd €20 · spinngevinster uten omsetning
Omsetningskrav
40x innskudd + bonus
Minste innskudd
€20
Uttakstid
Instant Banking: minutter · andre metoder vanligvis innen 48 t · maks 72 timer
Betaling
Visa, Mastercard, Jeton, Bankoverføring, Apple Pay, AstroPay
Det er spinnene som gir den enkleste verdien her, ikke de store bonuspengene. Pakken har to deler, og selv om de står sammen i tilbudet, må de vurderes hver for seg. Reglene er nemlig ganske forskjellige.
Innskudd
Bonus (eksempel)
Omsetning 40x
Minste antall spinn à €5
€25
€25
€2 000
400
€100
€100
€8 000
1 600
€200
€200
€16 000
3 200
Du får 1 200 gratisspinn der gevinstene ikke har omsetningskrav. Det betyr at hver krone du vinner på spinnene, kan tas ut. Vinner du €35, er det €35 du kan ta ut. Ingen ekstra runde med omsetning før den gevinsten blir tilgjengelig for uttak. Det er den delen av pakken det er lettest å forstå verdien av.
Så kommer bonuspengene, opptil €1 200. Kravet er 40 ganger innskudd pluss bonus, fristen er 48 timer, og maksimal innsats er €5. Det viktige er altså at det ikke bare er bonusen som skal ganges med 40. Innskuddet teller også med.
Setter du inn €200 og får €200 i bonus, blir regnestykket (200 + 200) × 40 = €16 000. Så mye må omsettes innen 48 timer. Med €5 som maksimal innsats betyr det minst 3 200 spinn på to døgn. Det er et helt annet krav enn å vinne €35 på gratisspinnene og kunne ta dem ut.
Så hvilken del gir mest verdi? Spinnene er lette å få verdi av, mens store bonusbeløp er tunge. Se på reglene for hver del, ikke bare størrelsen på pakken.
Uttak og betaling
Hvor raskt får du pengene fra Spin Skull? Med Instant Banking er svaret minutter, ifølge casinoet. For andre metoder er pengene vanligvis fremme innen 48 timer, med en oppgitt makstid på 72 timer. Det er altså forskjell på hvilken metode du bruker, og «minutter» er casinoets egen opplysning om Instant Banking.
Ved første uttak er det også dokumentene som må på plass. Spin Skull ber om ID og adressebevis før pengene sendes. Laster du opp dette rett etter registrering, går det første uttaket raskere. Se guiden om dokumentinnsending hvis du trenger hjelp med den delen. Det er greit å få unna tidlig, fremfor å vente til du vil ta ut.
Betalingsmåtene hos Spin Skull er Visa, Mastercard, Jeton, bank, Apple Pay og AstroPay. Minste innskudd er €20. Med andre ord: minutter med Instant Banking ifølge casinoet, vanligvis innen 48 timer med andre metoder, og dokumentkontroll før det første uttaket blir sendt.
Spill og live casino
Hva kan du spille hos Spin Skull? Utvalget teller 1 000+ spill, og det er automatene som er tyngdepunktet. Det er også der det er naturlig å begynne, særlig hvis det er spinnene som har vekket interessen din. De brukes på utvalgte automater, så ikke ta for gitt at du kan bruke dem på akkurat det spillet du først får lyst til å prøve.
Det er særlig to ting å merke seg: hvilke automater spinnene gjelder for, og at spinngevinstene er uten krav. Det siste gjør automatene til det naturlige startpunktet, men det betyr ikke at hele spillutvalget handler om automater.
Vil du heller spille live, har Spin Skull også live casino med rulett, blackjack og gameshow. Så det korte svaret er automater først og fremst, med livebord og gameshow som alternativer når du vil spille noe annet enn å snurre hjulene.
Hva du bør vite
Ulempen med Spin Skull er først og fremst omsetningskravet: Du må omsette både innskuddet og bonusen 40 ganger. Det er altså ikke bare bonusbeløpet som teller når kravet regnes ut. Innskuddet kommer også med, og du har 48 timer på å få gjort omsetningen.
Det er kombinasjonen av beløpet og den korte fristen du bør merke deg. Jo større bonus du tar, desto mer må du spille for på de samme 48 timene. Tabellen over viser hvor raskt kravet vokser, så se på omsetningen og ikke bare størrelsen på bonusen.
Maksimal innsats er også €5. Du kan dermed ikke bare øke innsatsen fritt for å komme raskere gjennom kravet. En større bonus gir mer å omsette, men verken mer tid eller en høyere innsatsgrense. Det er dette som gjør vilkårene krevende: 40x på innskudd pluss bonus, en frist på 48 timer og maks €5 per innsats.
Søstercasinoer og konklusjon
Bør du velge Spin Skull? Det kommer an på hvilken bonuspakke du vil ha, men Spin Skull er valget for deg som først og fremst ser etter de 1 200 spinnene uten omsetningskrav på gevinstene. Bonuspengene ville jeg vurdert separat: ta dem i beløp du rekker å omsette, ikke bare fordi pakken er størst.
Og så er det søstercasinoene. Ludaro Limited driver også Quickz, Huzzlin og SlotSpice, med samme lisens og uttaksmodell. Det er altså bonusopplegget som skiller alternativene vi sammenligner. Spin Skull har den største pakken i familien. Quickz har cashback opptil 20 prosent, Huzzlin fordeler spinnene på tre innskudd, mens SlotSpice fordeler pakken over seks innskudd.
Så konklusjonen er ganske enkel: velg Spin Skull for spinnene og de kravfrie gevinstene fra dem. Når du vurderer bonuspengene, er ikke størrelsen alene poenget. Beløpet bør passe med det du faktisk rekker å omsette.
Ja, Spin Skull og SpinSkull er samme casino. Navnet skrives på begge måter, så forskjellen er bare mellomrommet. Det er altså ikke to ulike casinoer, men to skrivemåter av samme navn.
Hvor stor er bonusen hos Spin Skull?
Hos Spin Skull er bonusen på opptil €1 200 pluss 1 200 gratisspinn. Det er altså en pengebonus på maksimalt €1 200, pluss 1 200 gratisspinn.
Har gratisspinnene hos Spin Skull omsetningskrav?
Nei, gevinstene fra gratisspinnene hos Spin Skull har ingen omsetningskrav. Det er bonuspengene som har omsetningskrav: 40 ganger summen av innskudd og bonus. Så gratisspinnene og bonuspengene har altså ikke samme vilkår for omsetning.
Hvor raskt er uttak hos Spin Skull?
Uttak hos Spin Skull går på minutter med Instant Banking, mens den maksimale uttakstiden er 72 timer. Det betyr at du kan få pengene raskt, men maksgrensen er tre døgn.
Hvilken lisens har Spin Skull?
Spin Skull har lisens fra MGA på Malta, med lisensnummer MGA/B2C/1118/2025. Operatøren er Ludaro Limited – altså selskapet som står bak casinoet.